Доступність посилання

ТОП новини

Кількість потерпілих від вибухів у Дніпропетровську зросла


Кількість потерпілих від вибухів у Дніпропетровську зросла. Про це у четвер повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

За даними з прес-служби, до лікарні міста Свердловськ Луганської області шпиталізовано студента Дніпропетровського гірничого університету з діагнозом «струс головного мозку».

«Зі слів хворого, 27 квітня він перебував біля центрального входу в парк імені Лазаря Глоби у Дніпропетровську, коли там стався вибух. До медичних установ Дніпропетровської області він не звертався і поїхав до Луганська. Зараз студент перебуває на стаціонарному лікуванні в Луганській обласній лікарні, його стан задовільний», – зазначено в повідомленні прес-служби.

Як поінформували в прес-службі, усі постраждалі наразі отримують медичну допомогу за бюджетні кошти. Для визначення тактики лікування пацієнтів двічі на добу проводять медичні консиліуми. З постраждалими та їхніми рідними працюють психологи.

У четвер керівництво області привітало з днем народження постраждалу від вибуху 77-річну Раїсу Грозь. Жінка перебуває на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії політравми.
XS
SM
MD
LG