Доступність посилання

ТОП новини

У Іващенка в СІЗО виник набряк ніг – адвокат


У колишнього тимчасового виконувача обов’язків міністра оборони Валерія Іващенка, який перебуває в Київському слідчому ізоляторі, розвинувся набряк ніг, повідомив у неділю його адвокат Борис Нечипоренко.

За словами Іващенка, які передав адвокат, проблеми з ногами з’явилися в нього ще понад тиждень тому, 27 квітня, але лікар, який оглянув колишнього керівника міністерства, досі не надав жодних рекомендацій.

Як сказав Нечипоренко журналістам, персонал слідчого ізолятора ще 25 квітня «нібито виконав» рекомендації комісії лікарів Міністерства охорони здоров’я, але стан його підзахисного не поліпшився, і болі в спині лишилися практично щоденні.

Валерія Іващенка, який в уряді Юлії Тимошенко якийсь час тимчасово виконував обов’язки міністра оборони, Печерський райсуд Києва засудив 12 квітня до 5 років позбавлення волі, а також позбавив його 2-го рангу держслужбовця і права обіймати організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські посади в установах чи підприємствах усіх форм власності протягом 3 років. Його визнали винним за статтею про зловживання владою або службовим становищем через його участь у санації Феодосійського судномеханічного заводу Міністерства оборони. Під час перебування у слідчому ізоляторі в нього виникли серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема, зі спиною і з ногами.
XS
SM
MD
LG