Доступність посилання

ТОП новини

У столиці Росії тривають акції протесту опозиції і затримання учасників


У столиці Росії Москві протягом усього дня тривали в вівторок акції опозиції, невдоволеної нечесними, на їхню думку, виборами, в результаті яких посаду президента втретє обійняв дотеперішній прем’єр-міністр Володимир Путін, а прем’єр-міністром призначений дотеперішній президент Дмитро Медведєв.

Ці акції в центральній частині міста тривають уже третій день, від неділі. За даними поліції, за цей час іще станом на вівторок під вечір здійснили майже 750 затримань, але інциденти тривають і далі.

Багатьох людей затримують по кілька разів. Зокрема, ввечері в вівторок повідомили про вже третє цими днями затримання опозиційного діяча Олексія Навального, який закликав людей не припиняти «народні гуляння» й наголошував, що ці акції суто мирні.

За повідомленнями, поліція кілька разів затримувала за вівторок по кілька десятків людей, зокрема, тих, хто мовчки гуляв вулицями з білими стрічками без жодних плакатів чи транспарантів. Їх звинувачують у «несанкціонованій акції» або взагалі не пояснюють причини затримання.

Білий став кольором російської опозиції, яка вимагає чесних виборів, заявляючи про фальсифікації результатів недавніх парламентських і президентських виборів у Росії.
XS
SM
MD
LG