Доступність посилання

ТОП новини

Президент Польщі закликає Україну скасувати «анахронічні» закони


Президент Польщі Броніслав Коморовський звернувся сьогодні з закликом до українських політичних сил якнайшвидше скасувати анахронічні, за його словами, норми українського права, що суперечать європейським стандартам, уможливлюючи вироки ув’язнення за політичні рішення.

Виступаючи з промовою-зверненням до влади України в парку президентського палацу Бельведер у Варшаві, він закликав відмовитися від цієї «лихої практики» українського політичного життя.

Цей заклик продиктований турботою про те, щоб Україна зберегла свій європейський шанс, заявив Коморовський.

Президент Польщі наголосив, що його країна підтримувала і підтримує європейські прагнення України. Тому, наголосив Коморовський, він із величезним занепокоєнням спостерігає зростання загрози того, що майбутні підписання і ратифікація угоди про асоціацію ЄС і України можуть серйозно затриматися чи й узагалі не відбутися.

Водночас польський керівник однозначно висловився проти бойкоту України і української частини цьогорічного чемпіонату Європи з футболу.

Цю заяву Броніслав Коморовський планував зробити під час саміту президентів Центральноєвропейської ініціативи, який мав відбутися у Ялті. Проте цей захід перенесли на невизначений термін.

XS
SM
MD
LG