Доступність посилання

ТОП новини

Президент Литви прибула на зустріч з Тимошенко


Президент Литви Даля Ґрібаускайте прибула до харківської лікарні «Укрзалізниці», де вона планує зустрітися з колишнім Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, яка перебуває там на лікуванні.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода у Харкові, кортеж президента Литви проїхав на територію лікарні під вигуки «Юлі волю!», які скандували близько 100 прихильників партії «Батьківщина» колишнього прем’єра.

За словами головного лікаря лікарні «Укрзалізниці» Михайла Афанасьєва, президент Литви матиме 15 хвилин на зустріч з Юлією Тимошенко.

Також він повідомив, що «лікарі задоволені початком виходу з голодування» колишнього прем’єра, і що нині Тимошенко отримала всі продукти, необхідні для виходу з голодування.

Відразу після прибуття до Харкова президент Литви Даля Грібаускайте зустрілася керівниками міста та області. Пізніше сьогодні вона має зустрітися у Києві з Президентом України Віктором Януковичем.

Президент Литви Ґрібаускайте погоджувалася на участь у Ялтинському саміті керівників держав Центральноєвропейської Ініціативи, який пізніше було скасовано, лише після гарантій Президента Віктора Януковича щодо можливості відвідати Тимошенко.
XS
SM
MD
LG