Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 05:30

Більшість українців підтримує соцініціативи Президента – опитування


Більшість українців підтримує соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича та готова поліпшити своє ставлення до глави держави у разі їх успішного виконання, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного групою «Рейтинг». Водночас, згідно з результатами опитування групи, значно менше українців вірять в успішне виконання соцініціатив, при цьому більшість опитаних вважає їх популізмом, на який грошей у державі немає.

Абсолютна більшість (від 84% до 94%) опитаних підтримує соцініціативи Президента. Зокрема, стимулювання державою створення нових робочих місць для молоді та осіб передпенсійного віку підтримують 94% опитаних, виплату компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР підтримують 89% респондентів, введення податку на багатство – 89% опитаних.

Найменше вірять у виконання соціальних ініціатив Президента на заході та Донбасі. Значно більше вірять на півдні, в центрі та на півночі України. 75% опитаних вважають, що соцініціативи Президента – це швидше передвиборчий популізм, і лише 14% – що це, швидше за все, турбота про людей.

7 березня 2012 року Президент оприлюднив кілька соціальних ініціатив, які, за його словами, покликані вже сьогодні поліпшити матеріальні умови життя певних соціальних груп населення.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG