Доступність посилання

ТОП новини

Делегації парламенту Канади не дозволили зустрітися з Тимошенко


Делегація парламенту Канади, яка перебуває в Україні, зокрема, для моніторингу стану дотримання прав людини, не отримала дозволу на зустріч із колишнім Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, яка перебуває в лікарні «Укрзалізниці» в Харкові, повідомив журналістам біля лікарні член делегації Боб Декерт.

«Ми офіційно звернулися до влади, щоб нам дозволили відвідати пані Тимошенко, й ми сьогодні отримали відмову», – наводить його слова агентство «Інтерфакс-Україна».

Проте Декерт і ще шестеро членів делегації, незважаючи на відмову, приїхали до харківської лікарні, щоб поспілкуватися з прихильниками Тимошенко.

За його словами, українська влада мотивувала відмову в праві відвідати Тимошенко недоцільністю проведення візитів двох міжнародних делегацій одного дня. На сьогодні ж запланований візит до колишнього прем’єра представників ПАРЄ.

Як заявляв напередодні інший член канадської делегації, канадський парламентар Богдан Онищук, результати їхнього дослідження становища в Україні «стануть критичною точкою для уряду Канади у визначенні наступних кроків у майбутній співпраці з Україною».
XS
SM
MD
LG