Доступність посилання

ТОП новини

Німецький лікар планує поїхати від Тимошенко вже в четвер


Німецький лікар берлінської клініки «Шаріте» Лутц Гармс планує завтрата припинити лікування колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові й повернутися на батьківщину, повідомив сьогодні журналістам головний лікар медзакладу Михайло Афанасьєв.

За його словами, інший лікар із клініки «Шаріте» змінить Гармса, ймовірно, на початку наступного тижня. На найближчі ж дні програма лікування й реабілітації Тимошенко «абсолютно узгоджена», додав головлікар.

«Ми обмінялися телефонами для того, щоб за потреби ми могли проконсультуватися. А враховуючи, що це хронічний стан (у Юлії Тимошенко – ред.), ніяких несподіванок ми не очікуємо», – сказав Афанасьєв.

Наразі, за словами головного лікаря лікарні «Укрзалізниці», Тимошенко продовжує проходити медичні процедури.

Про плани повернутися до Німеччини заявляв учора і сам Лутц Гармс. Тоді він казав, що ще до початку лікування Юлії Тимошенко була запланована ротація іноземних медиків клініки «Шаріте». За його словами, змінити його має колега-жінка.

Окрім цього, Лутц Гармс наголошував, що його від’їзд не пов’язаний зі скандалом, який виник напередодні, коли Юлія Тимошенко відмовилася проходити лікувальні процедури у зв’язку, як вона заявила, з розголошенням конфіденційної інформації щодо графіку її лікування.
XS
SM
MD
LG