Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба направила до суду висновки, що Тимошенко не може бути на суді 21 травня


Державна пенітенціарна служба повідомила сьогодні, що вже направила до суду отримані раніше сьогодні висновки медичної комісії, за якими не рекомендовано транспортувати колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко на судове засідання, призначене на 21 травня.

При цьому в повідомленні мовиться, що висновки направили до Апеляційного суду Харківської області.

Тим часом процес у справі щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», якою свого часу керувала Тимошенко, веде інший суд, Київський районний суд Харкова, лише використовуючи для засідань більше приміщення Апеляційного суду.

Раніше сьогодні було оприлюднено висновок медичної комісії, яка дійшла висновку, що в лікуванні Тимошенко «спостерігається позитивна динаміка стану здоров’я засудженої», у зв’язку з чим члени медичної комісії «не рекомендують змінювати або переривати на невизначений час реабілітаційні процедури та змінювати графік лікувального харчування».

Юлія Тимошенко, засуджена 11 жовтня 2011 року Печерським районним судом Києва до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році, відбуває покарання в Качанівській колонії в Харкові, та нині перебуває в клінічній лікарні «Укрзалізниці» в Харкові на лікуванні.

28 квітня Київський районний суд Харкова ухвалив перенести на 21 травня розгляд по суті іншої справи проти Тимошенко, щодо діяльності корпорації ЄЕСУ. Сторона державного обвинувачення вимагала від суду забезпечити особисту присутність Тимошенко в цьому процесі.
XS
SM
MD
LG