Доступність посилання

ТОП новини

Ніна Карпачова не за кордоном, а в Криму – джерело


Ніна Карпачова у студії Радіо Свобода, фото 10 грудня 2010 року
Колишня уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова останнім часом і на цей момент перебуває на відпочинку в Криму, повідомило в п’ятницю Радіо Свобода джерело, обізнане з місцем перебування колишнього омбудсмана, яке побажало, щоб його ім’я не оприлюднювали.

Ця людина в розмові спростувала повідомлення, що з’явилося раніше сьогодні в виданні «Українська правда», про те, ніби Ніна Карпачова виїхала до Росії після початку перевірки прокуратурою обставин появи фотографій колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в Качанівській колонії і нині перебуває в Москві.

За словами джерела, Карпачова за час роботи на посаді омбудсмана не використовувала свою відпустку повністю і тепер, після звільнення з цієї посади, просто відпочиває.

Днями у фракції «БЮТ-«Батьківщина» вже заявляли, що Карпачова через тиск на неї з боку прокуратури не може перебувати в Україні і нібито виїхала поза межі держави.

У прокуратурі Києва, яка проводить перевірку у зв’язку зі зверненням Карпачової в справі Тимошенко, відкинули твердження про тиск на колишнього омбудсмана.
XS
SM
MD
LG