Доступність посилання

ТОП новини

В Україні є складніші проблеми, ніж із Тимошенко і Луценком – Зарубінський


Олег Зарубінський
Народний депутат Олег Зарубінський вважає, що в Україні є набагато складніші проблеми, ніж із Юлією Тимошенко чи Юрієм Луценком, а допомагати треба в першу чергу тим простим українцям, хто не має лобістів у Європі і не може себе захистити.

Справи колишніх Прем’єр-міністра чи міністра внутрішніх справ – це дійсно проблема, заявив в інтерв’ю Радіо Свобода Олег Зарубінський, заступник голови фракції Народної партії, голова парламентського комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Але, вважає він, «інша справа, що так склалася ситуація або вона так режисована, що де б хто не був, першим ставиться це питання». На його думку, «очевидно, і сценарій є, і режисура є, щоб це питання завжди ставилося першим».

Водночас Зарубінський наголосив: «Моє завдання, я вважаю, як людини, яка очолює комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, – максимально допомогти тим людям, які не мають адвокатів дорогущих – вітчизняних і зарубіжних, які не мають групу лобістів у європейських структурах, які не можуть себе захистити».

«Я думаю, якщо б кожен депутат перш за все приділяв увагу тим людям, які є беззахисні, які є знедолені, через яких політична фракція не може щось блокувати і вони не можуть захистити свої інтереси, тоді б не було проблем і з політиками», – вважає Зарубінський.

Детальніше – на сайті Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG