Доступність посилання

ТОП новини

Янукович перебуває із робочим візитом у США


Юрій Рубан, директор Національного інституту стратегічних досліджень
Київ – Президент України Віктор Янукович перебуває із робочим візитом у США. Як повідомляє прес-служба глави держави, Янукович візьме участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО. Воно відбудеться сьогодні в рамках Чиказького саміту Північноатлантичного альянсу. Під час засідання йтиметься про партнерство НАТО з Афганістаном. Як зазначають на Банковій, у рамках Чиказького саміту планується проведення окремих двосторонніх заходів Януковича із главами держав та урядів.

НАТО нічого не вимагає від України, це Україна віддаляється від того рівня співпраці, досягнутого до 2010 року – зазначив у зв’язку з візитом Януковича політолог, колишній голова Національного інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан.

– Самих по собі зустрічей Віктора Януковича, які цілком можуть відбутися у США, буде недостатньо для повернення до рівня співпраці, який існував до 2010 року. Той етап 2010 року, коли новообраний Президент України на словах роздавав аванси та обіцянки, уже не береться до уваги. Зараз треба показувати реальні результати. А ці результати викликають занепокоєння у партнерів України. І щоб розірвати це коло, треба щось реальне зробити. Звичайно, в першу чергу йдеться про розв’язання «питання Тимошенко», розв’язання питання справді чесних, вільних і справедливих виборів, які мають відбутися в Україні восени, тощо. Поки що в тій ситуації, в якій опинилися Україна з її нинішнім керівництвом, розірвати це коло непорозуміння, коло недовіри, яке все зміцнюється і стискається, буде неможливо.
  • Зображення 16x9

    Олександр Лащенко

    На Радіо Свобода – з березня 2005 року. До того працював три роки на Громадському радіо. Народився 1969 року в Києві. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG