Доступність посилання

ТОП новини

У Львові активістка FEMEN повалила п’єдестал із Кубком УЄФА


Сьогодні у Львові правоохоронці затримали активістку руху FEMEN, яка повалила п’єдестал із Кубком УЄФА, який був урочисто встановлений 23 травня на площі перед Львівським театром опери та балету імені Соломії Крушельницької для огляду та фотографування.

Про це повідомила начальник відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області Світлана Добровольська. За її словами, дівчина стояла у живій черзі, підійшла до Кубка УЄФА, нібито з метою сфотографуватися, але несподівано штовхнула п’єдестал і повалила його, після чого оголила груди і «продовжила акцію проти Євро-2012, вигукуючи вислови».

Охорона, яка стояла поруч: накинула на дівчину тканину і передала її правоохоронцям. Активістку доставили у Галицький райвідділ міліції Львова для складання адміністративного протоколу, який буде направлено до Галицького райсуду.

За словами FEMEN, «істинною підставою для бойкоту Євро-2012 світовими лідерами мають стати не тимчасові труднощі однієї олігархички, а трагедія сотень тисяч бідних українських жінок, втягнених у світову секс-індустрію».

12 травня активістка FEMEN у Києві скинула з підставки встановлений для демонстрації на Майдані Незалежності Кубок УЄФА. 21 травня у Дніпропетровську за такі ж дії під час презентації Кубку УЄФА Євро-2012 було затримано двох активісток руху FEMEN і французьку журналістку.
XS
SM
MD
LG