Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко і «Батьківщина» у квітні стали лідерами уваги українських ЗМІ – дослідження


Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко та її партія «Батьківщина» у квітні стали лідерами уваги всіх вітчизняних ЗМІ. Такі висновки експертів моніторингової лабораторії «Комітет Рівність можливостей» оприлюднив сьогодні її голова Олександр Чекмишев.

За його словами, зокрема, на телебаченні, на відміну від Тимошенко та партії «Батьківщина», впродовж квітня інформації про Партію регіонів було подано у 8-10 разів менше, а решта політичних сил згадувалися ще скромніше. За словами Чекмишева, як свідчать результати моніторингу, у друкованих ЗМІ також найактивніше висвітлювалися події навколо екс-прем’єра.

«Більшість видань безпосередньо не використовували оціночних суджень, натомість вдаючись до коментарів експертів, які підбираються відповідно до симпатій та позиції видання», – констатував Чекмишев.

Разом з тим, сказав він, в інтернет-виданнях діяльність «Батьківщини» та Партії регіонів була представлена найактивніше, що було зумовлено значною кількістю інформаційних приводів, коментарями експертів і представників цих політичних сил.
XS
SM
MD
LG