Доступність посилання

ТОП новини
16 Липень 2018, Київ 06:31
На світових біржах триває суттєве зниження курсу єдиної європейської валюти. Євро продовжує оновлювати дворічні мінімуми. Нижче від нинішніх показників за останні кілька років ця валюта перебувала упродовж нетривалого часу в травні-червні 2010 року.

Два роки тому пара євро-долар тестувала рівень 1,18, у середу єдина європейська валюта у певні моменти падала до рівня 1 долар 23,6 цента за один євро.

Більшість українських банків, які здійснюють обмін валют, у четвер виявляють готовність купити євро не дорожче за 10 гривень. Продають клієнтам європейську валюту за 10 гривень 12 – 15 копійок.

Аналітики вважають причиною зниження курсу євро поглиблення боргової кризи в Європі. Дедалі більше занепокоєння викликає становище Іспанії, яка може стати новою жертвою проблем, що вже охопили Грецію, Ірландію і Португалію.

Світові ринки побоюються, що Іспанія буде змушена просити про міжнародну фінансову допомогу – в обмін на заходи суворого бюджетного заощадження, як це вже сталося з Грецією й Ірландією.
XS
SM
MD
LG