Доступність посилання

ТОП новини

Пшонка вважає можливу заборону йому і Януковичу на в’їзд до США «прямим втручанням»


Віктор Пшонка
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка вважає «прямим втручанням» можливу заборону на в’їзд до США йому і Президентові України Віктору Януковичу через справу екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це Пшонка заявив в інтерв’ю журналу «Фокус».

Він зазначив, що не бачить сенсу в такому рішенні. «А за що? За те, що правоохоронні органи виконали вимоги закону? І американський Конгрес, не знаючи ситуації, хоче накласти заборону? Хіба це не свідчення прямого втручання?» – наголосив він.

Також Пшонка висловив переконаність, що це питання політизують, для того, щоб щодо Тимошенко не відбулися інші судові процеси. Пшонка вважає, що такі ініціативи вносяться для того, щоб «деморалізувати обстановку, розхитати ситуацію, а також залякати слідчу групу, яка займається розслідуванням».

17 травня в Сенаті Конгресу США було зареєстровано проект резолюції із закликом до Державного департаменту заборонити в’їзд Президентові України Віктору Януковичу, Генеральному прокуророві України Віктору Пшонці та іншим відповідальним за справу колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Проект резолюції передано на розгляд у сенатську Комісію із закордонних справ.
XS
SM
MD
LG