Доступність посилання

ТОП новини

США переведуть більшість кораблів у Тихий океан


Перед приїздом до Сінгапуру Леон Панетта зустрівся 31 травня 2012 року з американськими військовими на тихоокеанському напрямку на Гаваях
Сполучені Штати Америки, які переносять фокус своєї стратегічної уваги на Азію, до 2020 року переведуть більшість своїх бойових кораблів у Тихий океан, заявив у суботу міністр оборони США Леон Панетта.

Виступаючи на конференції з безпеки в Сінгапурі, він заявив, що таке рішення ухвалене в рамках політики військового «переміщення рівноваги», щоб мати «розширені можливості в цьому життєво важливому регіоні».

При цьому міністр запевнив, що бюджетні труднощі і скорочення ніяк не вплинуть на це переведення сил ВМС США з Атлантичного океану до Тихого.

За його словами, нині американські Військово-морські сили поділені між цими океанами приблизно навпіл, але після передислокації в Тихому океані перебуватиме близько 60 відсотків усіх флотських сил США.

Сполучені Штати останнім часом звертають дедалі більше уваги на азійсько-тихоокеанський регіон у військовому плані, щоб бути готовими протистояти в разі потреби дедалі більшій військовій потузі Китаю.
XS
SM
MD
LG