Доступність посилання

ТОП новини

У Києві презентували мапу України з моху


Напередодні Євро-2012 в Києві презентували мохову мапу України. Еко-панно розміром п’ять на сім метрів створене у рамках проекту «Екофан – Зміни своє місто до ЄВРО-2012». За словами авторки еко-інсталяції, запорізької художниці Катерини Старостенко, це своєрідний заклик до того, щоб українці цінували природні ресурси України.

«Чому карта зелена? Тому що у нас багата країна і ми маємо піклуватися про ці ресурси – не винищувати їх, а захищати. Маю надію, що подібні інсталяції привернуть увагу заклопотаних у своїх справах людей до цих глобальних питань. Ми всі живемо на одній землі і пов’язані між собою – і з землею, і з довкіллям», – зауважила художниця.

Над моховою мапою України авторка працювала 20 днів і зазначає, що подібні еко-графіті можуть також створюватися з будь-яких інших матеріалів, які не шкодять навколишньому середовищу, зокрема з пляшок, паперу, землі, глини чи листя.

За словами Катерини Старостенк, еко-інсталяцію, поливатимуть водою, тому мохове графіті планують демонструвати аж до початку зими. Наразі на мохову мапу України можна поглянути у галереї «Цех», що на Подолі в Києві.
XS
SM
MD
LG