Доступність посилання

21 Листопад 2017, Київ 06:42
Наталія Фоміна


Сьомого червня на Хрещатику оселився кабан-віщун на ім’я Фунтик, який вже у п’ятницю зможе продемонструвати свої здібності, передбачаючи результат першого матчу чемпіонату Євро-2012.

За словами піар-директора офіційної фан-зони Євро-2012 Світлани Бовкун, кнур-віщун – це продовження традиції восьминога Пауля, що передбачав результати Чемпіонату світу з футболу у 2010 році.

«Це продовження традиції тварини, що є футбольним оракулом. Коли стало відомо, що Київ буде приймаючим містом, то організаційна група вирішила знайти таку тварину. Асоціація з кабаном йде одразу, до того ж вона весела та розрахована на почуття гумору, якого у фанатів вдосталь», – каже Світлана Бовкун.


За її словами, коли організаційна група познайомилась з кабаном, то одразу вирішила його обрати, адже він справжній футбольний фанат.

«Він дуже любить футбол і разом із господарем дивиться матчі. Він навіть харчується як справжні футбольні фанати: полюбляє чіпси та снеки», – наголосила директор фан-зони Євро-2012.

У кожен матчевий день, о 16:00, віщун Фунтик виходитиме до фанів та за допомогою двох тарілок із їжею та прапорцями збірних обиратиме переможця двобою.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG