Доступність посилання

ТОП новини

Луценка мали б судити у день відкриття Євро-2012


Київ – У Печерському райсуді Києва сьогодні відбудеться чергове засідання у справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - за обвинуваченням його та ще двох підсудних у незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння третього Президента Віктора Ющенка. Адвокати колишнього міністра кажуть, що саме це засідання покаже, наскільки ретельно під час процесу вивчатимуться докази.

Чергове судове засідання у справі Юрія Луценка визначить подальшу тактику захисту у процесі, заявив Радіо Свобода адвокат Юрія Луценка Ігор Фомін. За його словами, цього разу суд встановлюватиме порядок перебігу подальшого розгляду. З заяв прокурорів та рішень суду буде зрозуміло, наскільки ретельно вивчатимуться докази, відтак і адвокати вирішать, як ефективніше захищати підсудного екс-міністра, сказав Ігор Фомін.

Буде визначений порядок вивчення доказів у справі. Буде зрозуміло, чи будуть вони допитувати свідків, яких свідків, яка буде позиція прокуратури
Ігор Фомін

«Буде визначений порядок вивчення доказів у справі. Буде зрозуміло, чи будуть вони допитувати свідків, яких свідків, яка буде позиція прокуратури. Якщо вони визначать, що мають бажання допитати 3 свідків у справі, а не 30 свідків, наприклад, то ми зрозуміємо, що вони за 3 або 4 дні мають бажання розглянути. Якщо вони будуть казати, що заслуховуватимуть усіх свідків, які були в обвинувальному висновку, там десь 20 людей, то буде 2 місяці, не менше», – наголосив Фомін.

Окрім того, адвокат нагадав, що захист Юрія Луценка нині готує касацію щодо рішення Апеляційного суду Києва, який підтвердив вирок Печерського райсуду у справі за обвинуваченням у заволодінні державним майном і в перевищенні службових повноважень. Тоді Луценка засудили до 4 років за ґратами.

Луценко залишиться у СІЗО до завершення суду – Андрушко

Тим часом помічник голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко повідомив Радіо Свобода, що Юрія Луценка не будуть переводити до виправної колонії до завершення судового розгляду за обвинуваченням у незаконній організації стеження в рамках розслідування справи про отруєння Віктора Ющенка.

«Згідно з нашим законодавством, коли вирок набрав чинності, ми зобов’язані протягом певного часу направити засудженого до місця відбування кримінального
Сьогодні принципово вирішено питання, що Юрій Луценко буде утримуватися у Київському слідчому ізоляторі
Ігор Андрушко

покарання. Київський слідчій ізолятор отримав листа від судді щодо того, щоб залишити Луценка на час розгляду іншої кримінальної справи у слідчому ізоляторі. Інших документів поки не надходило. Тому сьогодні принципово вирішено питання, що Юрій Луценко буде утримуватися у Київському слідчому ізоляторі. Питання не стоїть щодо його етапування найближчим часом», – сказав Андрушко.

Попереднє засідання у справі про незаконне стеження відбулося 1 червня. Незадовго до його початку у «Народній самообороні» повідомили, що Луценка відразу після засідання етапують у колонію на Чернігівщині. Однак цього не сталося.
  • Зображення 16x9

    Дмитро Баркар

    У журналістиці з 1995 року. Працював регіональним кореспондентом BBC-Україна. З 2008 року – парламентський кореспондент радіо Ера-FM. З 2010 року –  на Радіо Свобода (кореспондент, редактор та ведучий програм). Основна тематика: політичні події та аналіз.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG