Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція ініціюватиме розслідування зловживань влади під час підготовки до Євро – Томенко


Наступного дня після завершення Євро-2012 опозиція ініціюватиме розслідування зловживань влади під час підготовки до чемпіонату Європи з футболу.

Як передає агентство УНІАН, про це повідомив на брифінгу заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

«На наступний день після завершення Євро опозиція буде готувати через парламентську складову, через громадську складову серйозні слухання питань того, як використовувались бюджетні гроші на підготовку до Євро», – сказав він.

Він висловив сподівання, що Генеральна прокуратура України, якщо не сьогодні, то в найближчий час «розставить крапки над «і», на нашу думку, в масовому розкраданні бюджетних коштів під егідою підготовки до Євро».

Томенко зазначив, що опозиція буде максимально під час Євро-2012 пропагувати Україну і український народ, але «паралельно будемо проводити просвітницькі заходи для іноземців, щоб проінформувати про характер діяльності політичного режиму Януковича, який перетворює Україну в авторитарну закритого типу державу, що унеможливлює її реальний вступ до ЄС».

Віце-прем’єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков оцінює обсяг коштів, витрачених на підготовку до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу, в 3,6 мільярда доларів. Експерти говорять про вдвічі вищу суму.
XS
SM
MD
LG