Доступність посилання

ТОП новини
11 серпня 2020, Київ 04:45

Президент запрошує спостерігачів від ОБСЄ на парламентські вибори в Україну


Президент Віктор Янукович запросив на парламентські вибори 28 жовтня спостерігачів від ОБСЄ своїм листом до голів держав і урядів країн-учасниць Організації з безпеки і співпраці в Європі, повідомила сьогодні його прес-служба.

Цим листом він, зокрема, підтвердив «свою особливу зацікавленість у проведенні чесних і прозорих виборів до Верховної Ради України у повній відповідності із високими міжнародними стандартами».

Янукович висловив переконання, що всі учасники виборчого процесу в Україні зацікавлені в тісній співпраці держави з міжнародним співтовариством і широкій присутності під час виборчої кампанії офіційних спостерігачів від іноземних країн і міжнародних організацій.

«Ми усвідомлюємо, що від того, як пройдуть ці вибори, залежатимуть соціальна стабільність країни, а також перспективи подальшої модернізації України та її активної участі у глобальних політичних і економічних процесах», – наголосив Президент у листі.

Він також заявив, що українська влада неухильно дотримується встановлених Конституцією та міжнародними договорами України основних принципів виборчого права, зокрема, щодо організації вільних виборів, гарантування публічності та відкритості виборчого процесу.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG