Доступність посилання

ТОП новини

У Києві презентували перелік депутатів-гомофобів (ВІДЕО, ФОТО)


Громадські активісти презентували «Дошку зневаги»
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ
Громадські активісти презентували у Києві список депутатів, які, на думку організаторів, ініціюють антиконституційні, гомофобні законопроекти та проекти законів, які обмежують свободу слова та свободу зібрань.

Серед «дискримінаційних» організатори назвали законопроект «Про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму», «Про захист суспільної моралі» та пропозиції зміни законодавства щодо заборони абортів та обмеження використання репродуктивних технологій.

На «Дошку зневаги» потрапили фото депутатів Вадима Колесниченка, Лілії Григорович, Володимира Олійника, Юлії Льовочкіної, Юрія Стеця, Павла Мовчана, Євгена Царькова, Андрій Шкіля, Тараса Чорновола та кількох інших.


Організатори акції, серед яких Феміністична Офензива, ГО «Інсайт», «Ліва Опозиція», незалежна студентська профспілка «Пряма Дія», показали також «місця дискримінації» на карті Києва. На мапі позначили Кабінет міністрів, Комісію з питань моралі, Комісію з питань прав людини та Комісію з питань свободи слова та інформації. На думку протестувальників, ці державні установи, замість того, щоб захищати права людини, навпаки – обмежують їх.
XS
SM
MD
LG