Доступність посилання

ТОП новини

Парламентські вибори в Білорусі відбудуться 23 вересня


Парламентські вибори в Білорусі пройдуть 23 вересня 2012 року. Про це сьогодні повідомив президент країни Олександр Лукашенко. Лукашенко заявив, що під час підготовки до парламентських виборів потрібні «згуртованість, організованість і виняткова мобільність». При цьому попередив, що у Білорусі існують свої виборчі стандарти і під когось підлаштовуватися політичне керівництво не збирається.

«Ніяких міжнародних спостерігачів тягнути до країни волоком не будемо. Хто бажає подивитися, як відбуваються вибори, ми повинні надати цю можливість», – зазначив Лукашенко.

«Вибори проводяться для білоруського народу і виключно в його інтересах. Білорусь – суверенна держава і не прийме ніякого втручання», – констатував він, додавши , що політичні провокації, спрямовані на дестабілізацію обстановки в країні під час виборів, повинні негайно припинятися, а винні – понести відповідальність.

Опозиційні партії і рухи поки не визначили єдиної позиції напередодні майбутніх парламентських виборів. Деякі демократичні активісти закликають бойкотувати виборчу кампанію, яка «в умовах диктатури в будь-якому випадку перетворитися на фарс». Про це, зокрема, попереджає «Європейська Білорусь», лідером якої є екс-кандидат у президенти Андрій Санников.

Інші політичні сили впевнені, що потрібно будь-яким чином спробувати отримати депутатський мандат, тому збираються в черговий раз висунути своїх кандидатів. Про готовність до виборів вже заявила партія «Білоруський народний фронт» і кампанія «Говори правду» під керівництвом колишнього кандидата в президенти Володимира Некляєва.
XS
SM
MD
LG