Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко хоче подати до суду на Януковича – захисник


Екс-прем’єр України Юлія Тимошенко має намір звернутися з позовом до судів інших країн у зв’язку з інтерв’ю Президента України Віктора Януковича агентству Bloomberg, де він заявив про її причетність до вбивства народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році, повідомив захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

«Юлія Володимирівна хотіла зазначити, що вона вдячна Віктору Януковичу за те, що він чесно і відверто визнав на весь світ, що є замовником політичних репресій проти Юлії Тимошенко, визнавши її винною без суду, а іноді і без слідства. Він прокричав це гордо на весь світ», – сказав захисник журналістам біля Центральної клінічної лікарні № 5 «Укрзалізниці» у Харкові в понеділок.

Він зазначив, що оскільки Bloomberg є світовим агентством, це дає можливість Тимошенко звернутися з позовом про захист свого імені до судів інших країн.

13 червня Янукович в інтерв’ю агентству Bloomberg допустив причетність Тимошенко до вбивства Щербаня. «Злочини, скоєні в різних кримінальних справах, було вчинено за участі Тимошенко. Це не секрет для всього світу – це сталось. Включаючи вбивство Щербаня. Були мотиви».

Члена виконкому Ліберальної партії, депутат Верховної Ради Євгена Щербаня розстріляли 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька. Правоохоронні органи виключили політичну версію вбивства і як основну розробляли кримінальну. Син Євгена Щербаня, депутат Донецької облради Руслан Щербань, на прес-конференції 4 квітня 2012 року заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність екс-прем’єрів Тимошенко і Лазаренка до вбивства його батька. Тимошенко та Лазаренко категорично спростовують свою причетність до вбивства.
XS
SM
MD
LG