Доступність посилання

ТОП новини

У Греції чільні урядовці похворіли і не прибудуть на саміт ЄС


Міністри нового уряду склали присягу 21 червня 2012 року. Міністра фінансів серед них не було
Новий прем’єр-міністр Греції і новопризначений міністр фінансів не зможу прибути на вирішально важливий саміт Європейського Союзу наступного тижня через стан свого здоров’я, повідомили в неділю лікарі.

Прем’єр Андоніс Самарас у суботу зазнав операції через відшарування сітківки ока, а майбутній міністр Васіліс Рапанос у п’ятницю потрапив до лікарні з приступом.

Міністерство фінансів далі очолює міністр попереднього уряду Йоргос Заніас
Міністерство фінансів далі очолює міністр попереднього уряду Йоргос Заніас
Рапанос іще не обійняв посаду – складення ним присяги міністра відклали, коли її складала в четвер решта уряду, щоб участь у заході єврозони того дня міг узяти міністр фінансів із попереднього уряду Йоргос Заніас, який вів переговори про угоду про міжнародну фінансову допомогу Греції.

Тепер саме Заніас, який залишається міністром фінансів, прибуде на саміт від Греції, яку також представлятиме новий міністр закордонних справ Дімітріс Аврамопулос.

На саміті 28–29 червня в Брюсселі, як очікували, новий уряд Греції збирався започаткувати зусилля з метою переукласти угоду про фінансову допомогу, полегшивши її вимоги до Греції щодо показників суворих бюджетних заощаджень.
XS
SM
MD
LG