Доступність посилання

ТОП новини

У «Нью-Йорк Таймс» похвалили Київ


Свято-Успенська Києво-Печерська лавра
Нью-Йорк – Одна із найвпливовіших американських газет «Нью-Йорк Таймс» присвятила велику публікацію Києву. Столицю України назвали одним з найкрасивіших міст Європи, яке може претендувати на призове місце – якщо не у футбольному чемпіонаті, то, принаймні, за багатьма іншими чинниками.

Публікація в «Нью-Йорк Таймс» читається, як справжній панегірик великому місту. Газета зазначає, що «після сімдесяти років радянського панування столиця України перетворилася на одне з найкрасивіших і найактивніших європейських міст 21 сторіччя». Стаття взагалі рясніє епітетами з префіксом «най». Журналіст з похвалою згадує «нову генерацію ресторанних шеф-кухарів із їхнім інноваційним підходом до української кухні». Автор репортажу Фінн Олаф-Джонс ділиться своїми враженнями від Києва.

«Магніт на вікенди»

Місто виглядає так, ніби його розмальовували, як українське пасхальне яйце
Фінн Олаф-Джонс
«Місто виглядає так, ніби його розмальовували, як українське пасхальне яйце: яскравого кольору будинки, золоті (церковні) бані на пагорбах над Дніпром. Та й самі кияни – це енергійний народ з великим почуттям гумору і безмежним прагненням розваг», – стверджує журналіст.

Розваг, очевидно, прагнуть не лише кияни, а й також європейський і російський «бомонд», модний натовп, для якого Київ став, за визначенням «Нью-Йорк Таймс», «магнітом на вікенди». Ці люди заповнюють бари, що ніколи не закриваються, і нічні клуби. Окремий розділ присвячений дніпровським пляжам, які порівнюють з пляжами на Міссісіпі, та красі Труханового острова.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG