Доступність посилання

ТОП новини

Луценко не розслідував отруєння Ющенка – свідок


Юрій Луценко
Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не цікавився подробицями оперативно-розшукових заходів у справі про отруєння третього президента України Віктора Ющенка. Про це на засіданні Печерського райсуду заявив колишній заступник керівника кадрового відділу МВС Сергій Редька, один зі свідків у справі про організацію незаконного стеження.

«В цілому виконання закону при проведенні оперативно-розшукової справи перевіряла Генеральна прокуратура. Вони не виявили порушень закону з боку МВС. Міністр особисто не контролював оперативно-розшукові справи – він не очолював оперативної служби. Мені невідомо, чи взагалі знав Луценко на момент продовження розшукових заходів у справі отруєння Ющенка про те, що їх до цього припиняли», – сказав Редька і додав, що оперативну службу МВС очолював один із заступників міністра.

На минулому засіданні про те, що Луценко не розслідував отруєння Ющенка, заявив іще один свідок. Колишній заступник Луценка Володимир Євдокимов наголосив, що саме він, а не колишній міністр, відповідав за дотримання закону під час оперативно-розшукових заходів у справі про отруєння Віктора Ющенка.
XS
SM
MD
LG