Доступність посилання

ТОП новини

FEMEN знову затримали в Києві – за протест проти Лукашенка


Курсанти Національної академії внутрішніх справ задоволено посміхаються, мнучи напівголих дівчат після протесту 1 липня 2012 року
Міліція в Києві затримала в неділю п’ять учасниць жіночого руху FEMEN і склала на них адміністративні протоколи за звинуваченням у «дрібному хуліганстві», повідомили в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Києві.

За повідомленням, вони в напіводягненому вигляді протестували проти проведення чемпіонату Європи з футболу в Україні, як то вони робили вже не раз.

«Цнотливе фото» з протесту. Найдебеліша дівчина зображає Лукашенка
«Цнотливе фото» з протесту. Найдебеліша дівчина зображає Лукашенка
Тим часом сам рух FEMEN повідомив, що цього разу протестував проти очікуваного візиту на фінал Євро-2012 до Києва президента Білорусі Олександра Лукашенка. За словами руху, таким чином Європейський союз футбольних асоціацій «знову демонструє повну відсутність бридливості там, де пахне лобі, зиском і «відкатами», і для УЄФА «гроші не пахнуть ні простирадлами борделів, ні смердючою пивною брагою, ні кров’ю білоруського народу».

Раніше FEMEN багато разів влаштовували акції протесту проти чемпіонату, заявляючи, що Євро-2012 є заходом «пропаганди секс-індустрії, алкоголізму і дебілізації вболівальників».
XS
SM
MD
LG