Доступність посилання

ТОП новини

Капітана Costa Concordia звільнили з-під домашнього арешту


Франческо Скеттіно, на архівному фото ще під вартою
Капітан затонулого круїзного лайнера Costa Concordia Франческо Скеттіно майже на свободі: у четвер суд міста Ґроссето задовольнив прохання адвокатів і звільнив підозрюваного з-під домашнього арешту. Однак до завершення розслідування Скеттіно не дозволено залишати рідне місто Мета-ді-Сорренто поблизу Неаполя на півдні Італії.

Колишній капітан лайнера провів під домашнім арештом майже півроку. У листі до своїх адвокатів Франческо Скеттіно стверджує, що він не боягуз, і висловлює співчуття родинам загиблих. Скеттіно переконаний, що завдяки своєму досвідові і сміливості він спромігся відвернути ще більшу трагедію.

«У той момент, – пише Франческо Скеттіно, – божа рука дійсно була над моєю головою».

«Якби ми продовжували попередній маршрут, на скелю могла б наштовхнутися носова частина судна. Тоді була б справжня бійня», – стверджує колишній капітан Costa Concordia, якого цитують італійські медіа.

Лайнер Costa Concordia затонув 13 січня біля берегів італійського острова Джильйо після того, як урізався в скелю. На борту перебували понад 4 тисячі людей. Внаслідок трагедії загинули 32 людини.
XS
SM
MD
LG