Доступність посилання

ТОП новини

Німецький лікар Тимошенко готовий зустрітися з українськими колегами за згоди колишнього прем’єра


Лутц Гармс біля лікарні в Харкові, де перебуває Юлія Тимошенко, архівне фото
Німецький професор Лутц Гармс із берлінської університетської клініки «Шаріте», який бере участь у лікуванні колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, заявив сьогодні в Харкові, що «відкритий для спілкування» з представниками харківської медичної спільноти для обговорення лікування колишнього прем’єра за умови, що на це буде згода її самої.

Говорячи про нинішній стан здоров’я Тимошенко, лікар клініки «Шаріте» заявив у відповідь на репліки харківських медиків щодо малоефективного затягнутого лікування колишнього прем’єра: «Її здоров’я час від часу змінюється, все залежить від стресу та інших факторів. Ми теж не задоволені результатами лікування і ефективністю, але хвороба перейшла до хронічної стадії. Юлію Тимошенко не лікували кілька місяців до цього, очікувати якихсь проривів через чотири тижні – це неможливо».

Гармс наголосив, що тісно співпрацює з українськими колегами. «Безумовно, вони поінформовані, вони все знають до деталей, що ми пропонуємо і робимо», – додав він.

Лікар клініки «Шаріте», як і два тижні тому, заявив, що зараз для Юлії Тимошенко не бажано брати участь у суді.

Головний лікар харківської обласної лікарні Богдан Федак від імені місцевої медичної спільноти передав Лутцеві Гармсу звернення з проханням про зустріч.

Під час спілкуванням з німецьким колегою Федак наголосив, що харківські професори і академіки хочуть обговорити виключно методики лікування та обстеження колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, не порушуючи питання, пов’язані з професійною лікарською таємницею.

Харківські медики вважають, що лікування Тимошенко лікарями німецької клініки «Шаріте» мало ефективне. Свої висновки вони, однак, зробили переважно на інформації з українських засобів інформації.
XS
SM
MD
LG