Доступність посилання

ТОП новини

Луценку не надають обвинувального висновку, він просить заклеїти йому рота


Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко звернувся до суду із клопотанням надати йому обвинувальний висновок та інструкцію оперативної служби МВС, в порушенні якої його звинувачують.

Луценко пояснив, що має лише обвинувальний висновок попередньої справи, з якої була виділена нинішня. Він додав, що інструкція оперативної служби МВС є секретною і легально її він отримати не може.

«Як нам готуватися до дебатів, якщо я не бачив документа, який нібито порушив?» – запитав Луценко.

Суддя Гання Медушевська клопотання відхилила, бо, на її думку, подібне клопотання вона вже розглядала раніше. Також суддя відхилила клопотання захисту про допит свідків і про надання заяв тих із них, які не змогли прийти до суду.

Після цього Юрій Луценко попросив заклеїти йому рота і очі скотчем, бо, на його думку, про правосуддя просто не йдеться.

Печерський районний суд Києва щойно завершив допит свідків у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в організації незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком. Наразі суд перейшов до зачитування доказів у справі.
XS
SM
MD
LG