Доступність посилання

ТОП новини

Азаров заявляє, що касацію в справі Тимошенко переносять за рішенням Страсбурзького суду


Прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі зі спостерігачами Європейського парламенту в Україні заявив їм сьогодні, що розгляд касаційної скарги на вирок колишньому Прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко переносився вже тричі на виконання рішення Європейського суду з прав людини.

Як повідомила пресова служба Кабінету міністрів, на зустрічі з колишніми головою Європарламенту Патом Коксом і президентом Польщі Александром Квасневським прем’єр заявив, що «вимога особистої присутності Тимошенко при розгляді апеляції містилася в остаточному рішенні Європейського суду з прав людини».

Тимошенко ж не з’являлася на судові засідання, бо їй потрібен додатковий час на медичне обстеження, заявив Азаров.

Європейський суд із прав людини ще не ухвалював ніяких «остаточних рішень» за скаргою Юлії Тимошенко. У публічно оприлюднених документах Страсбурзького суду нічого не мовиться про її особисту присутність на касаційному слуханні.

Сама Тимошенко щоразу писала заяви з проханням розглядати касаційну скаргу за її відсутності, наголошуючи, що, за українським законодавством, участь у касаційному процесі є її правом, але не обов’язком.
XS
SM
MD
LG