Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко не випишуть із лікарні без рішення лікарів – пенітенціарна служба


Помічник голови Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко заперечив у п’ятницю заяви захисника колишнього прем’єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка, що її можуть виписати з лікарні і перевести до колонії.

Як наголосив Андрушко в інтерв’ю газеті «Сегодня», питання про переведення Тимошенко до колонії нині взагалі не обговорюється, доки не буде підсумкового висновку лікарів.

У п’ятницю ж заяви Власенка заперечила й лікар-невропатолог центральній клінічній лікарні № 5 «Укрзалізниці» в Харкові Ірина Фурса, яка лікує в ній Тимошенко за відсутності німецьких лікарів.

За її словами, мови про виписку колишнього прем’єра не ведуть, триває її лікування за планом, який склав лікар німецької клініки «Шаріте» з Берліна Лутц Гармс на найближчі кілька тижнів.

Захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко заявляв теж у п’ятницю в Харкові, що, за його словами, нині «спецслужби планують різні спецоперації» для того, щоб влаштувати виписку Юлії Тимошенко з лікарні і повернення її назад до колонії. Доказами цього він вважає, зокрема, заяви головлікаря харківської лікарні про можливість виписати Тимошенко через блокування приміщень народними депутатами з фракції «БЮТ-Батьківщина», а також, за його словами, тиск на німецького лікаря Гармса в Харкові.
XS
SM
MD
LG