Доступність посилання

ТОП новини
24 Лютий 2018, Київ 05:02

Влада тисне на судмедекспертів, які готують висновок про Тимошенко – захисник


Захисник екс-прем’єра України Юлії Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що на судмедекспертів, які готують висновок про стан її здоров’я, чиниться тиск і справжньою причиною відсутності результатів є не великий обсяг медичної документації, а небажання фахівців виходити за рамки закону.

«Експерти, розуміючи, що експертизу призначено, очевидно, незаконно, що питання, які їм ставляться, виходять за рамки компетенції судово-медичних експертів, просто відмовляються готувати документи. Тому зараз на них чиниться шалений тиск», – сказав захисник журналістам у понеділок біля харківської лікарні, де перебуває Тимошенко.

Він нагадав: «У «газовій справі» Тимошенко експертизи робили за одну-дві ночі. Тут експертам начебто забракло двох тижнів. Це все свідчить про одне-єдине: експертиза має бути такою, якою вона потрібна нинішній владі. Про це також свідчить те, що попередні висновки та листи експертів спочатку з’являються на сайті Харківської держадміністрації, а потім у суді».

На думку Власенка, додаткові ґрати, які наразі встановлюються на вході зі сходів на 9-му поверсі, де розташована палата Тимошенко, потрібні для того, щоб народні депутати не могли завадити «незаконному вивезенню» екс-прем'єра.

Київський районний суд Харкова під час засідання у справі корпорації «Єдині енергетичні системи України» 25 червня ухвалив рішення про призначення судово-медичної експертизи стану здоров’я Тимошенко. Проведення судмедекспертизи було доручене Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи. Оскільки Тимошенко відмовилася від огляду судово-медичними експертами, експертиза проводиться шляхом вивчення експертами медичної документації Тимошенко. Судмедексперти поінформували суд про необхідність додаткового терміну для надання комісійного висновку.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG