Доступність посилання

ТОП новини

До акції голодування в Києві долучаються нові люди


«Поки не буде повної відміни закону, доти ми не зупинимося»
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

«Поки не буде повної відміни закону, доти ми не зупинимося»

До учасників акції голодування на захист української мови біля Українського дому у Києві долучився киянин Вадим Лісовий, один із активістів Всеукраїнської громадської організації «Коаліція учасників Помаранчевої революції». За словами 31-річного Вадима, він від самого початку акції протесту біля Українського Дому підтримує її, проте долучитися до голодувальників вирішив саме сьогодні.

«Вирішив приєднатися, тому що без мови немає культури, а без культури немає країни. Навіть у себе, в рідній країні, я буду вважати себе вигнанцем. Ми будемо робити все для того, щоб добитися свого результату – відміни цього закону. І поки не буде повної відміни цього закону, доти ми не зупинимося», – сказав Лісовий кореспондентові Радіо Свобода.

Загалом участь в акції голодування на захист української мови, за словами Вадима Лісового, беруть 12 осіб і ця кількість, на його переконання, збільшуватиметься.

3 липня парламент ухвалив мовний закон. Відразу після голосування біля Українського дому розпочалася акція протесту, яка зібрала близько 700 осіб.

Деякі народні депутати оголосили голодування. 6 липня опозиційні політики заявили про завершення акції біля Українського дому, однак небайдужі громадяни вирішили домагатися скасування мовного закону. За час акції до лікарні потрапило кілька учасників голодування.
XS
SM
MD
LG