Доступність посилання

ТОП новини

Суд дав обвинуваченню у справі Луценка 3 дні для підготовки до стадії доповнень


Печерський районний суд Києва оголосив перерву в слуханні справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка до 20 липня на прохання держобвинувачення.

Під час судового засідання у вівторок, після допиту екс-міністра, суд перейшов до стадії доповнень. Представники держобвинувачення заявили клопотання про надання часу для підготовки до стадії доповнень до судового слідства.

Тим часом Луценко спочатку попросив суд направити справу на додаткове розслідування до прокуратури, оскільки держобвинувачення не надало під час судового слідства доказів його провини, а потім, після уточнень його адвокатів, заявив клопотання про закриття кримінальної справи.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Ганна Медушевська заявила про задоволення клопотання прокурорів і надала їм три дні для підготовки матеріалів до стадії доповнень і відмовила у задоволенні клопотання Луценка про закриття справи.

«Під час судового слідства прокурори не надали жодного доказу події злочину. Жоден свідок не підтвердив моєї провини. Тобто, фактично, обвинувачення повністю розвалилося», – сказав він.

Екс-міністр висловив переконання в тому, що прокурорам необхідна перерва для того, щоб «привести нових свідків, які нібито пам’ятають, що вони щось чули про провину Луценка».
XS
SM
MD
LG