Доступність посилання

ТОП новини

Ситуація в Сирії на порядку денному ООН


Міжнародний посланник ООН та Ліги арабських держав у Сирії Кофі Аннан
Сирійська опозиція закликає світову спільноту знайти інші шляхи тиску на режим Башара Асада – якщо Раді Безпеки ООН не вдасться схвалити резолюцію про нові санкції проти Дамаска.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун сьогодні зустрічається в Пекіні з керівництвом Китаю, намагаючись змінити позицію цієї країни з сирійського питання. Очікують, що Китай і Росія знову заблокують схвалення резолюції про санкції проти сирійського режиму.

Напередодні представник сирійської національної ради, що об’єднує різні опозиційні групи, провів у Нью-Йорку зустрічі з дипломатами з усіх 15 країн, що входять до Ради Безпеки.

Тим часом спеціальний міжнародний посланник ООН та Ліги арабських держав у Сирії Кофі Аннан після вчорашніх переговорів у Москві з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим висловив сподівання, що члени ради Безпеки ООН зможуть домовитися у питанні резолюції щодо Сирії.

«Очевидно, що триватиме обговорення в Раді Безпеки ООН щодо резолюції з Сирії, і я сподіваюся, що члени Ради знайдуть прийнятну для всіх мову, що дасть нам можливість іти вперед в цьому критичному питанні», – заявив Кофі Аннан.
XS
SM
MD
LG