Доступність посилання

ТОП новини

Міліція склала адмінпротоколи щодо 2 голодувальників під Українським домом


Стосовно двох осіб, які продовжували голодування на знак протесту проти «мовного» закону біля Українського дому в Києві, в четвер вранці правоохоронці склали адмінпротоколи, повідомив керівник Комітету учасників помаранчевої революції Сергій Мельниченко.

«Адмінпротоколи складають за статтею 185 Кодексу про адміністративні правопорушення за порушення порядку проведення мирних зібрань», – сказав Мельниченко.

Він також уточнив, що після того, як у середу молодь, що оголосила голодування, повідомила про припинення акції, біля Українського дому залишилися активісти Комітету учасників помаранчевої революції.

«Студенти оголосили про припинення голодування, вони перейшли до іншої фази (протесту – ред.). А четверо наших активістів залишилися. Голодування – це не дієта, ти або досягаєш мети, або тебе відвозять», – додав він.

3 липня парламент ухвалив закон про мови. Відразу після голосування біля Українського дому розпочалася акція протесту, яка зібрала близько 700 осіб. Деякі народні депутати оголосили голодування. 6 липня опозиційні політики заявили про завершення акції біля Українського дому, однак небайдужі громадяни вирішили домагатися скасування «мовного» закону. За час акції до лікарні потрапило кілька голодуючих. Вчора активісти Комітету захисту української мови оголосили про припинення голодування і перехід на новий етап боротьби. Зараз 5 людей продовжують голодування.
XS
SM
MD
LG