Доступність посилання

ТОП новини

ТВі прибрали з кабельних мереж «Тріолану» – прес-служба телеканалу


Телеканал ТВі заявляє про відключення з кабельних мереж торговельної марки «Тріолан», через що канал втрачає аудиторію в 200 тисяч телеглядачів.

«Можливості дивитися ТВі позбавлені жителі 11 міст України. Це, зокрема, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Одеса, Полтава, Сімферополь, Суми, Харків, Чугуїв. ТВі звернувся до диспетчерів із проханням пояснити ситуацію q повідомити про причини відключення, відповідь була такою: «Цього каналу більше не буде», – повідомила прес-служба телеканалу в п’ятницю.

У повідомленні, яке цитують новинні агенції, зазначено, що у відповідь на прохання прокоментувати ситуацію один із представників кабельників повідомив, що йдеться про технічну несправність.

Водночас у ТВі пов’язують цю подію з «тиском, здійснюваним на телеканал».

12 липня 2012 року стало відомо про порушення кримінальної справи стосовно керівника телеканалу ТВi Миколи Княжицького. Податкові міліціонери обвинувачують його в несплаті 3 мільйонів гривень до бюджету.

Генеральний директор ТВі Микола Княжицький
Генеральний директор ТВі Микола Княжицький
Тим часом Микола Княжицький неодноразово спростовував ці звинувачення, а через загострення конфлікту вже не виключає свого арешту. Про це він написав у вівторок у своєму блозі.

Європейська комісія через ситуацію навколо телеканалу ТВі, не коментуючи безпосередньо перебіг розслідування, у вівторок звернула увагу української влади на рішення не проводити перевірки українських ЗМІ у передвиборний період.

19 липня прокурор Києва Анатолій Мельник заявив, що цю кримінальну справу не можна трактувати як втручання в роботу ЗМІ.
XS
SM
MD
LG