Доступність посилання

ТОП новини

У Японії будуть розслідувати можливу брехню навколо Фукусіми


АЕС «Фукусіма-1» через кілька днів після цунамі: корпуси кількох енергоблоків зруйновані вибухами водню, коли цунамі вивела з ладу систему охолодження
Міністерство охорони здоров’я повідомило в суботу, що буде розслідувати повідомлення про приховування даних у зв’язку з катастрофою на атомній електростанції «Фукусіма-1».

Ідеться про повідомлення японських засобів інформації, що одна з компаній, яка здійснювала очистку території АЕС, наказала своїм працівникам закривати особисті дозиметри свинцевими оболонками, щоб вони наміряли значно нижчу дозу отриманої ними радіації. За цими повідомленнями, компанія побоювалася, що втратить контракт на очистку, якщо з’ясується, що її працівники отримали зависокі дози опромінення.

АЕС «Фукусіма-1» зазнала серйозної катастрофи в березні минулого року внаслідок одного з найпотужніших в історії Японії землетрусів і головно внаслідок цунамі після нього. Катастрофа призвела до викидів радіоактивних речовин, що змусило відселяти населення значної території навколо.
XS
SM
MD
LG