Доступність посилання

ТОП новини

В Одесі завершилися українсько-американські навчання «Сі Бриз-2012»


Фото з відкриття навчань в Одесі 9 липня 2012 року
В Одесі в суботу відбулася церемонія закриття військово-морських навчань України і США з запрошенням інших країн «Сі Бриз-2012», які тривали з 9 липня в Одесі та області.

Як сказав під час церемонії тимчасовий виконувач обов’язків командувача ВМС України віце-адмірал Юрій Ільїн, «головним результатом навчання стало якісне і безпечне проведення багатонаціональними силами всього комплексу запланованих заходів, висока злагодженість і взаємосумісність штабів та тактичних груп».

За словами віце-адмірала, що їх наводить агентство УНІАН, навчання стали головним міжнародним заходом підготовки ВМС України у 2012 році, «коли наша держава активно реалізує курс на європейську інтеграцію».

Він заявив, що українські кораблі і підрозділи під час навчання покращили взаємосумісність з кораблями і підрозділами інших країн, що, на його думку, дає можливість у подальшому рухатися вперед.

Співдиректор навчання, капітан першого рангу Джеймз Айкен під час виступу на церемонії закриття наголосив, що багатонаціональні сили провели спільну роботу, «яка в майбутньому сприятиме проведенню миротворчих і гуманітарних операцій». Американський офіцер подякував місцевим органам влади, керівництву Збройних сил України, силовим структурам за сприяння у підготовці та проведенні заходів.

У церемонії закриття також взяв участь перший заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, віце-адмірал Ігор Кабаненко, представники керівництва Одеської облдержадміністрації, військових формувань, дислокованих в Одесі.

Темами навчання були підвищення безпеки мореплавства, зміцнення заходів безпеки і стабільності на Чорному морі.
XS
SM
MD
LG