Доступність посилання

ТОП новини

Російський співак виходить із Вагнерівського фестивалю через нацистське татуювання


Оперний театр у Байройті, де відбуваються фестивалі творів Ріхарда Вагнера
Російський співак-баритон Євген Нікітін оголосив у суботу, що не виступатиме на оперному фестивалі творів Вагнера в німецькому Байройті, після викриття, що він мав татуювання з нацистськими символами.

У заяві, оприлюдненій через організаторів фестивалю, Нікітін заявив, що таке татуювання, що його він мав замолоду, було «великою помилкою» в його житті. За його словами, він «не усвідомлював, скільки збентеження й болю спричинять ці символи, особливо ж у Байройті і в контексті історії фестивалю».

Нікітін мав виступити наступного тижня в головній ролі опери Ріхарда Вагнера «Летючий голландець» на традиційному музичному фестивалі творів цього композитора в Байройті. Музика Вагнера, і, зокрема, ці фестивалі були улюбленими для керівника нацистського режиму в Німеччині Адольфа Гітлера і важливим елементом нацистської пропаганди.

У п’ятницю німецьке телебачення показало старі кадри виступу Нікітіна в складі рок-гурту, де він грав на ударних інструментах без сорочки і було видно частину зображення свастики, витатуйованої на його тілі.
XS
SM
MD
LG