Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба: Тимошенко систематично порушує процес реабілітації


Державна пенітенціарна служба України звернулася до Міністерства охорони здоров’я України щодо створення спільної комісії медичних фахівців МОЗ України, Державної пенітенціарної служби України і німецьких лікарів клініки «Шаріте» для визначення необхідності, а також термінів подальшого проведення реабілітаційних заходів стосовно засудженої екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко у стаціонарі Центральної клінічної лікарні №5 Харкова.

У зверненні зазначається, що з лютого 2012 року до цього часу, майже півроку, обстеження і консультування засудженої Тимошенко проводиться за участю німецьких лікарів. Також, близько двох з половиною місяців (починаючи з 9 травня 2012 року) вона проходить реабілітаційний курс відповідно до наданих ними рекомендацій та під їх постійним контролем в умовах стаціонару Центральної клінічної лікарні №5 Харкова, яку обрано німецькими лікарями.

Також у повідомленні служби сказано: «інформуємо про те, що протягом згаданого періоду, Тимошенко систематично порушує процес реабілітації, відмовляється від процедур, як правило, через численні зустрічі та побачення, проведення необхідних лабораторних обстежень (аналізів) тощо».

Київський райсуд Харкова, що розглядає справу про зловживання корпорації «Єдині енергетичні системи», 25 червня постановив призначити Тимошенко проведення судово-медичної експертизи щодо стану її здоров’я. Оскільки Тимошенко відмовилася від огляду судово-медичними експертами, експертизу проводили шляхом вивчення експертами медичної документації Тимошенко. За висновками експертизи, стан здоров’я Тимошенко не перешкоджає їй приймати усну та письмову інформацію та висловлювати свою позицію. Крім того, судмедексперти не вбачають медичних протипоказань щодо здатності Тимошенко брати участь у заходах поза межами медичного закладу.
XS
SM
MD
LG