Доступність посилання

ТОП новини

Пацієнти ЦКЛ №5 Харкова скаржаться на «циркові вистави» депутатів


Центральна клінічна лікарня Укрзалізниці, Харків
149 пацієнтів двох кардіологічних, трьох неврологічних відділень, відділення неврозів, нейрохірургії і серцево-судинної хірургії Центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці», де проходить лікування Юлія Тимошенко, підписали відкриту скаргу щодо нічних та денних «циркових вистав» народних депутатів партії «Батьківщина». Про це йдеться на сайті харківської п’ятої центральної лікарні «Укрзалізниці», повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Чи не щодня Ви – політичні соратники нашої VIP-пацієнтки – без перебільшення влаштовуєте циркові вистави в нашому медичному закладі. Через день-другий ми вимушено стаємо свідками Ваших політичних баталій і шоу перед засобами масових інформації. Чи не щодня, думаючи тільки про свої майбутні тепленькі парламентські крісла, Ви заплющуєте очі на те, що в цій харківській лікарні є ще й інші пацієнти», – мовиться в заяві.

Пацієнти також закликали депутатів потурбуватися про звичайних людей «не лише на словах, які Ви промовляєте з трибуни, а й насправді». «В іншому випадку свою громадянську позицію ми змушені будемо демонструвати на всю країну, і так само напишемо листа тим європейцям, які сюди неодноразово приїжджали. До речі, жоден з них не потурбувався про проблеми простих людей», – заявляє група пацієнтів.

Раніше головний лікар центральної клінічної лікарні № 5 «Укрзалізниці» Михайло Афанасьєв попереджав, що Юлію Тимошенко можуть виписати з закладу, якщо народні депутати далі блокуватимуть приміщення лікарні. За його словами, поведінка депутатів не вписується «в жодні розумні рамки» й є провокацією, яка дестабілізує роботу лікарняного закладу.
XS
SM
MD
LG