Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина»: реабілітацію Тимошенко вважають успішно завершеною «лише на Банковій»


Партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», лідером якої є засуджена колишня Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, заперечила в п’ятницю заяву міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової, що реабілітаційне лікування колишнього прем’єра успішно завершене.

У партії стверджують, що це не відповідає дійсності і що якщо хтось і вважає реабілітацію лідера опозиції «успішно завершеною», то це лише «фахівці» з Банкової, вулиці в Києві, на якій розташована Адміністрація Президента.

Партія заявляє, що німецькі лікарі неодноразово казали, що процес одужання Тимошенко буде тривалим, понад півроку.

Коментарі ж Богатирьової з цього приводу в партії назвали «замовними», одночасно звинувативши міністра в отриманні «преференцій для родинного бізнесу у закупівлі ліків за бюджетний кошт», за які вона, на думку «Батьківщини», тепер таким чином дякує Президентові Віктору Януковичеві.

Віце-прем’єр-міністр і міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова заявила, що міжнародна комісія у складі німецьких і українських лікарів «на підставі всіх наявних даних про стан здоров’я пацієнтки Тимошенко, на підставі тієї кількості процедур, які отримала хвора, заявляє про успішне завершення процесу реабілітації», повідомила в п’ятницю прес-служба Партії регіонів, до якої належить міністр.
XS
SM
MD
LG