Доступність посилання

ТОП новини

Німецькі лікарі прибудуть до Тимошенко в понеділок – клініка Charité


Троє лікарів Університетської клініки «Шаріте» в Берліні прилетять у понеділок до Харкова, щоб продовжити консультації в справі колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, повідомила в п’ятницю пресова служба клініки.

За повідомленням, це будуть троє фахівців, які вже бували в Тимошенко в Харкові, – професор Карл Макс Айнгойпль, доктор Анетт Райссгауер і професор Лутц Гармс, – які радитимуться в цій справі з українськими колегами, зокрема, лікарями центральної клінічної лікарні № 5 «Укрзалізниці» в Харкові, де перебуває на лікуванні колишній прем’єр.

Німецька клініка також знову «ясно заявила», що готова брати участь у процесі реабілітації Тимошенко і докладає великих зусиль, щоб прискорити цей процес у колегіальному порозумінні з українськими лікарями харківської клініки і Міністерством охорони здоров’я України, мовиться в повідомленні.

Віце-прем’єр-міністр і міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова в п’ятницю заявляла, що німецькі лікарі з клініки «Шаріте» «з невідомих причин скасували відвідини» Юлії Тимошенко і не приїжджають до України й не оглядають колишнього прем’єра вже 16 днів.

Востаннє німецький лікар, тоді це був Лутц Гармс, був у Харкові 9–11 липня.

Німецькі фахівці зазвичай прибувають до Харкова для лікування Тимошенко на кілька днів раз на кілька тижнів, залишаючи на час своєї відсутності плани подальшого лікування колишнього прем’єра.
XS
SM
MD
LG