Доступність посилання

ТОП новини

Литвин каже, що не відкликав заяви про відставку


Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив у суботу, що не відкликав своєї заяви про відставку з посади голови парламенту.

Виступаючи перед журналістами в перебігу відвідин Новоград-Волинського Житомирської області, він заявив, що саме тому «не випадково» народні депутати, які ініціювали позачергову сесію, скликану на понеділок, поставили це питання першим у порядку денному.

Прес-служба парламенту, інформуючи в четвер про скликання позачергової сесії, повідомила, що на ній, серед іншого, планується розгляд «кадрових питань, що стосуються компетенції Верховної Ради».

А лідер Комуністичної партії України, народний депутат Петро Симоненко заявляв у п’ятницю, що питання про відставку Голови Верховної Ради Володимира Литвина на порядку денному позачергової сесії парламенту не стоїть.

Володимир Литвин іще 4 липня, наступного дня по суперечливому ухваленню закону про засади державної мовної політики, заявив, що хоче піти в відставку з посади голови парламенту, бо з ухваленням цього закону його «обманули», але Верховна Рада закрила чергову сесію, так і не розглянувши його заяви.
XS
SM
MD
LG