Доступність посилання

ТОП новини

Доній мав би бути у виборчому списку опозиції – політологи


Денис Кірюхін та Остап Кривдик
Народний депутат Олесь Доній мав би потрапити у виборчий список Об’єднаної опозиції. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловив політолог Остап Кривдик.

«Доній – людина, яка в опозиції була надзвичайно активною, яка, по суті, постраждала за відстоювання ідеї: він провів у лікарні місяць у тяжкому стані після того, як був побитий у залі Верховної Ради», – наголосив він.

Натомість експерт Київського центру політичних досліджень і конфліктології Денис Кирюхін, коментуючи ситуацію, що склалася, заявив: «Доній – публічний політик. Чому б йому не змагатися на окрузі?». У відповідь на репліку Остапа Кривдика про те, що «округ вимагає коштів, а у Донія немає свого бізнесу», Кирюхін зазначив: «З точки зору опозиції, вона мала б знайти кошти для підтримки своїх мажоритарників».

Напередодні Об’єднана опозиція оприлюднила список кандидатів на вибори у Верховну Раду. Олеся Донія, який у нинішньому парламенті представляє фракцію НУНС, не виявилося ані у списку, ані у переліку мажоритарників.

Доній на своїй сторінці у Facebook зазначив, що сама Юлія Тимошенко пропонувала йому місце в списку, однак зрештою його у перелік кандидатів від Об’єднаної опозиції не внесли.
XS
SM
MD
LG