Доступність посилання

ТОП новини

Росія: учасницям Pussy Riot викликали «швидку» до зали суду


Учасниці Pussy Riot під час процесу проти них у Москві
Підсудним на процесі у справі Pussy Riot, який триває в Хамовницькому суді Москви, стало зле, їм викликали медичну «швидку допомогу».

Як повідомив адвокат Микола Полозов, лікарі надають дівчатам допомогу, його до підзахисних не пускають.

Раніше адвокати вже заявляли про те, що участь їхніх підзахисних у судовому засіданні більше схожа на тортури. Марії Альохіній, Надії Толоконниковій і Катерині Самуцевич не дають ні їсти, ні пити, ні спати, – кажуть адвокати. Судові засідання тривають по 12 годин на добу в задушливому приміщенні, при цьому дівчат будять о 5:00 ранку, а доставляють назад у СІЗО за північ, зазначив Полозов.

Учасниць гурту обвинувачують у хуліганстві: у лютому цього року у храмі Христа-Спасителя вони провели «панк-молебень», одним із рядків якого були слова «Богородице, Путіна прожени».

Сьогодні Московський міський суд визнав законним обмеження строків ознайомлення з матеріалами справи Pussy Riot обвинувачених та їхніх адвокатів. Таким чином, суд відхилив скаргу захисту на рішення нижчої судової інстанції, яка зобов’язала учасників процесу ознайомитися зі справою до 9 липня. Адвокати просили продовжити цей термін до 1 вересня.

У разі визнання провини, Толоконніковій, Альохіній та Самуцевич загрожує до 7 років позбавлення волі.

Правозахисна організація Amnesty International раніше визнала учасниць гурту Pussy Riot в’язнями сумління.
XS
SM
MD
LG